O nás

Cestovná agentúra JUKO

Cestovná agentúra JUKO začala svoju činnosť v roku 1992 a bola zameraná predovšetkým na vývoz turistov do zahraničia. Od roku 1995 svoju činnosť rozšírila o činnosť turisticko informačnej kancelárie a pretransformovala sa na spoločnosť s ručením obmedzeným a tak sa začala venovať okrem vývozu turistov aj na ponuku regionálneho poduktu a poskytovanie turistických informácií turistom v rámci regiónu.

V spolupráci s našimi obchodnými partnermi, výlučne s cestovnými kanceláriami ktoré disponujú Certifikátom poistenia proti úpadku cestovnej kancelárie a cestovnými kanceláriami, ktoré sú členmi Asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr ponúkame našim klientom letenky do celého sveta, autobusové a vlakové cestovné lístky, pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy a v spolupráci s našimi regionálnymi partnermi wellness pobyty, a incentívnu turistiku. Sme dlhoročným členom Asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

Dovolenkový portál JUKO

Cestovná agentúra JUKO sa snaží neustále napredovať a držať krok so stále meniacim sa trendom. Stále viac zákazníkov sa snaží získať čo najširšiu ponuku dovoleniek a pobytov, získať množstvo informácií o ubytovacích kapacitách a destináciách, vidieť množstvo fotografií a prečítať veľa názorov a nezávislých recenzií, porovnať cenu a ponúkané služby jednotlivých cestovných kancelárií aby si vedeli vybrať dovolenku alebo inú službu, ktorá by spĺňala ich požiadavky. Práve týmto požiadavkám sa snažíme vyhovieť prostredníctvom dovolenkového portálu JUKO, kde si každý môže vybrať svoju vysnívanú dovolenku.

Prečo využiť služby JUKO Cestovnej agentúry a JUKO Dovolenkového portálu

Naša spoločnosť JUKO CK spol. s r.o. pôsobí stabilne na trhu cestovného ruchu už 24 rokov. Počas nášho úspešného pôsobenia sme mali možnosť sledovať množstvo malých cestovných agentúr ale aj veľkých touroperátorov, ktorí nezvládli situáciu na trhu a boli nútený skončiť svoju činnosť. Preto dôsledne vyberáme cestovné kancelárie, ktorých produkty predávame, porovnávame produkty, odporúčame a snažíme sa vám ponúknuť to najlepšie čo na trhu máme.

Obslúžili sme už tisíce spokojných klientov, ktorých počet rok čo rok rastie a tým rastie aj náš podiel na trhu cestovného ruchu. Je preto veľmi dôležité si na cestovanie vybrať spoľahlivého a silného partnera s tradíciou a bohatými skúsenosťami.
Vybrané dôvody prečo cestovať s JUKO.


Každý rok množstvo spokojných klientov

O úspešnosti svedčí najmä spokojnosť mnohých klientov, ktorí sa k nám každoročne vracajú s požiadavkou na výber zájazdu, rozprávajú nám zážitky z dovoleniek, predávajú nám skúsenosti a postrehy... viac


Patríme medzi TOP predajcov na Slovensku

Každým rokom všetky cestovné kancelárie vyhodnocujú uplynulú sezónu a okrem iného vytvárajú rebríček najlepších predajcov zájazdov za predchádzajúci rok. My každoročne získavame poďakovania od mnohých cestovných kancelárií, ktoré si cenia našu snahu o čo najväčší počet predaných zájazdov. Tým patríme medzi najlepších predajcov zájazdov na Slovensku, za čo vďačíme práve Vám, našim spokojným klientom.

Vybrané úspechy a ocenenia

  • Najlepší predajca produktov cestovnej kancelárie Aeolus v roku 2006
  • TOP predajca počas celých 5-tich rokov cestovnej kancelárie FIRO tour
  • 2. najlepší predajca produktov cestovnej kancelárie Aeolus v roku 2008
  • 1. Najlepší predajca cestovnej kancelárie Globtour v roku 2009
  • Ostatné ocenenia za predaj dovoleniek od našich partnerov


Ocenenia a diplomy od partnerov za úspešný predaj

Každý rok sa umiestňujeme v popredných pozíciách za predaj produktov jednotlivých cestovných kancelárií na celom slovenskom trhu. Dokumentujú to aj naše ocenenia a diplmy od našich partnerov... viac


Odborný a ochotný tím pracovníkov

Úspechom každej spoločnosti sú práve spoľahliví a odborní zamestnanci, ochotní spolupracovať a rozvíjať firmu. A práve takíto pracovníci Vám pomáhajú pri výbere Vašej dovolenky, konzultácii a predaji zájazdov. Tím pracovníkov JUKO je ochotný a pripravený Vám kedykoľvek pomôcť a poradiť a tak zabezpečiť Vašu úplnú spokojnosť s kúpou zájazdu.


Produkty preverených a poistených CK

Počas našej dlhoročnej činnosti v oblasti cestovného ruchu sme získavali rôzne skúsenosti a na základe týchto skúseností udržiavame zmluvné vzťahy iba s preverenými, riadne poistenými a spoľahlivými cestovnými kanceláriami, aby sme Vám zabezpečili tie najlepšie služby... viac


Garantujeme nenavýšené ceny zájazdov

Prostredníctvom nášho dovolenkového portálu JUKO Vám na jednom mieste prinášame možnosť výberu dovolenky od množstva cestovných kancelárií na jednom mieste.

Ceny dovoleniek, najmä zájazdov typu LAST MINUTE sa často menia, niekedy aj niekoľkokrát za deň. Preto aj ponuky u nás sú pravidelne aktualizované. Našim klientom garantujeme rovnaké ceny všetkých zájazdov a dovoleniek ako ceny cestovných kancelárií, ktoré dané zájazdy organizujú. Pri každej objednávke preverujeme dostupnosť a ceny u našich partnerov a všetky dodatočné zľavy, akcie a výhody následne uplatňujeme.


Dlhoročný člen SACKA - Slovenská asociácia cestovných kancelárií a agentúr

Asociácia je dobrovoľným, nezávislým združením cestovných kancelárií, cestovných agentúr a ďalších firiem a inštitúcií, ktoré sa zaoberajú cestovným ruchom. Členstvom v SACKA cestovné kancelárie a agentúry prejavujú svoj záujem o kvalitné podnikanie a poskytovanie služieb v oblasti cestovného ruchu.