Westin Soma Bay Golf Resort & Spa - Egypt - Hurghada - Soma Bay

Westin Soma Bay Golf Resort & Spa starstarstarstarstar

Doprava: -
Letisko: -
Odjazd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Safaga - transparent 25°C

Termíny

Popis


Hotel
Hotel Westin Soma Bay Golf Resort & Spa
Prehľad
Poloha:Popis:Ubytovanie:Šport:Stravovanie:


Tento luxusný rezort vám ponúka turnajové golfové ihrisko na najvyššom bode polostrova Soma Bay. Ponúka vám veľký zapustený bazén s výhľadom na green, prístup na súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch.
Všetky izby v rezorte La Residence majú vlastný balkón. Každá izba je klimatizovaná a priestranná. Vo všetkých izbách je vám k dispozícii veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchovacím kútom.
V reštaurácii Dunes s výhľadom na golfové ihrisko a Červené more môžete stolovať v interiéri aj v exteriéri. V príjemne intímnej čajovni Gallery si môžete vychutnať aromatické čaje a v pohostinstve britského typu si zase môžete dať drinky. Priamo na pláži rezorta Cascade vám reštaurácia Seashell Beach Restaurant ponúka výhľad na more a útulnú atmosféru.
Rezort Cascades Spa a Thalasso vám ponúka tónický bazén, bazén so slanou vodou a rôzne druhy masáží a hydroterapie na chudnutie. Tiež tu môžete využiť 4 tenisové kurty a 2 squashové kurty.
Rezort La Residence Des Cascades na polostrove Soma Bay sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska Hurghada. Personál vám môže zabezpečiť spiatočnú dopravu medzi rezortom a letiskom v Hurghade.
Soma Bay je skvelou voľbou pre hostí, ktorých zaujíma: potápanie pri koralových útesoch, kiting a šnorchlovanie.   
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Recenzie hotela

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Mapa

GPS súradnice nie sú dostupné.

Termíny Rakúske CK

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné