Westin Soma Bay Golf Resort & Spa, Egypt, Hurghada, Soma Bay, 14.10.2017, Polpenzia

Westin Soma Bay Golf Resort & Spa starstarstarstarstar

Westin Soma Bay Golf Resort & Spa
LM
Termín:
14.10.2017 – 21.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:53866878
1 144 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Hotel
Hotel Westin Soma Bay Golf Resort & Spa
Prehľad
Poloha:Popis:Ubytovanie:Šport:Stravovanie:


Tento luxusný rezort vám ponúka turnajové golfové ihrisko na najvyššom bode polostrova Soma Bay. Ponúka vám veľký zapustený bazén s výhľadom na green, prístup na súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch.
Všetky izby v rezorte La Residence majú vlastný balkón. Každá izba je klimatizovaná a priestranná. Vo všetkých izbách je vám k dispozícii veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchovacím kútom.
V reštaurácii Dunes s výhľadom na golfové ihrisko a Červené more môžete stolovať v interiéri aj v exteriéri. V príjemne intímnej čajovni Gallery si môžete vychutnať aromatické čaje a v pohostinstve britského typu si zase môžete dať drinky. Priamo na pláži rezorta Cascade vám reštaurácia Seashell Beach Restaurant ponúka výhľad na more a útulnú atmosféru.
Rezort Cascades Spa a Thalasso vám ponúka tónický bazén, bazén so slanou vodou a rôzne druhy masáží a hydroterapie na chudnutie. Tiež tu môžete využiť 4 tenisové kurty a 2 squashové kurty.
Rezort La Residence Des Cascades na polostrove Soma Bay sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska Hurghada. Personál vám môže zabezpečiť spiatočnú dopravu medzi rezortom a letiskom v Hurghade.
Soma Bay je skvelou voľbou pre hostí, ktorých zaujíma: potápanie pri koralových útesoch, kiting a šnorchlovanie.   
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK