San Remo, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 17.7.2017, Raňajky
San Remo
LM
Termín:
17.7.2017 – 24.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:56081566
760 € 599 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: **
Popis
Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku Larnaca.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus, v letovisku Larnaca. Centrum mesta je vzdialené približne 2 km. Medzinárodné letisko v Larnace je vzdialené 5,5 km. Hlavné mesto Nikózia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 50 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, bazén. Za poplatok: obchod so suvenírmi, fitnes.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, TV, telefón, balkón, Wifi, detská postieľka. Za poplatok: trezor, minibar

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10:00 - 23:00). Presný rozpis konceptu obdržíte na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza v blízkosti známej pláže Makenzie, ocenej modrou vlajkou, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu množstvo reštaurácii, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

San RemoPoznámka
V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu, zobrazenú v ponuke. 


2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -5%.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK