Riu Negril - Jamajka - Negril

Riu Negril starstarstarstar

Doprava: letecky
Letisko: Praha
Odjazd: -
Strava: All inclusive
Dnes Počasí v Negril - transparent 29°C

Termíny

Popis

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Jamajka - Negril - Riu Negril
Kategória hotela: ****
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne, odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je pre Vás pripravených niekoľko jedál a nápojov. Prílet na Jamajku do Montego Bay, uvítanie na letisku a transfer do Negrilu, vzdialeného 80 km od Montego Bay v severozápadnej časti ostrova/ transfer trvá 2 hodiny/.

2. – 7. deň POBYT NA JAMAJKE

Pobyt s raňajkami alebo programom All inclusive v najznámejšom a najkrajšom letovisku Jamajky v Negrile, ktorého pláž sa ťahá 10 km pozdĺž pobrežia. Program All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických nápojov aj alkoholických miestnych nápojov, nemotorizované vodné športy. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov. Odporúčame plavbu katamaránom pozdĺž pobrežia Negrilu pri západe slnka, kúpanie v neďalekých vodopádoch Mayfield Falls, celodenný výlet loďou po Black River s pozorovaním krokodílov vo voľnej prírode, kúpanie vo vodopádoch YS s prechádzkou po Bamboo Avenue, cesta s ochrannou bambusovou klenbou, tieniacou pred slniečkom. Možnosť navštíviť najznámejšie vodopády Jamajky Dunn´River Falls, ktoré sú neďaleko Ocho Rios vzdialené 5 hodín jazdy. Večer možnosť prechádzky po pláži alebo sa môžete nechať unášať v rytme reggae v niektorom z plážových barov so živou hudbou.

8. deň ODLET DO VIEDNE

Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko v Montego Bay a odlet do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň – Montego Bay – Viedeň 7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu transfery letisko – hotel – letisko asistencia partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Hotelový komplex tvorí hlavná budova a 4 vedľajšie
dvojposchodové budovy, na západnom pobreží v zálive
Bloody Bay, cca 7 km od centra Negrilu, cca 80 km od letiska.

Popis hotelu

Popis

hotelový komplex tvorí hlavná budova a 4 vedľajšie dvojposchodové budovy, na západnom pobreží v zálive Bloody Bay, cca 7 km od centra Negrilu, cca 80 km od letiska.

Vybavenie

4 reštaurácie/z toho 3 a la carte/, 5 barov, 2 bazény /z toho jeden s jacuzzi/, detský bazén, kadernícky salón, detský klub /4-12rokov/, detské ihrisko, nočný klub. Za poplatok internet/WIFI, hotelový lekár, stráženia detí.

Pláž

hotel leží priamo pri piesočnatej pláži . Lehátka i slnečníky na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

Zábava a šport

tenis /s osvetlením/, stolný tenis, polyfunkčné ihrisko, plážový volejbal, bezmotorové vodné športy /windsurfing, kajaky, šnorchlovanie, úvodné lekcie potápania v bazéne/, fitnes centrum, sauna, animačné programy. Za poplatok potápanie, motorové vodné športy, kúpeľné terapie a masáže. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Stravovanie

All inclusive zahŕňa - raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov /24 hod/.

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, klimatizácia, telefón, trezor, mini bar, žehlička so žehliacou doskou, balkón alebo terasa.

Na izbe možnosť ubytovať maximálne 3 dospeléosoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

Recenzie hotela

Nahrávám...

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Termíny Rakúske CK