One & Only Royal Mirage The Palace - Spojené arabské emiráty - Dubaj

One & Only Royal Mirage The Palace starstarstarstarstar

Doprava: letecky
Letisko: Praha
Odjazd: -
Strava: Raňajky
Dnes Počasí v Dubai - transparent 36°C

Termíny

Popis

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Emiráty - Dubaj - One & Only Royal Mirage The Palace
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň BRATISLAVA/VIEDEŇ - DUBAJ

Odlet z letiska Bratislava/Viedeň. Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

2. – 6. deň POBYT V DUBAJI

Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

7. deň DUBAJ

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie a nákupy.

8. deň ODLET DO VIEDNE/BRATISLAVY

Transfer na letisko, odlet a prálet do Viedne/Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Bratislava/Viedeň - Dubaj - Viedeň/Bratislava transfer letisko – hotel – letisko 7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive v Dubaji alebo ostatných emirátoch asistenciu českého delegáta v Dubaji, Sharjahu a Ajmane (v ostatných emirátoch asistencia po telefóne) asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) vstupné vízum - zdarma po prílete (nutný pas bez izraelskej pečiatky) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Jeden z najštýlovejších rezortov na pláži Jumeirah Beach sa nachádza priamo pri súkromnej pláži, približne 20 min jazdy od medzinárodného letiska v Dubaji a 20 min od centra mesta. Rezort sa skladá z troch častí – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa. Pri hoteli je situované prestížne golfové ihrisko Emirates Golf Club.

Popis hotelu

Popis

jeden z najštýlovejších rezortov na pláži Jumeirah Beach sa nachádza priamo pri súkromnej pláži, približne 20 min jazdy od medzinárodného letiska v Dubaji a 20 min od centra mesta. Rezort sa skladá z troch častí – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa. Pri hoteli je situované prestížne golfové ihrisko Emirates Golf Club.

Vybavenie

niekoľko reštaurácií, bazény, bary, kluby, kaderníctvo, detské centrum, obchody, kúpele, health club, salón krásy, fitness centrum, tanečná sála, vinná pivnica, zasadacia miestnosť. Hotelový komplex leží v rozľahlej tropickej záhrade s vodnými fontánami

Pláž

hotel je situovaný priamo na pláži

Zábava a šport

tenisové kurty, golfové ihrisko, vodné športy (za poplatok), volejbal, basketbal, petanque, Givenchy SPA, hammam. V blízkosti nový aquapark Aquaventure. Hotel poriada exkurzie.

Stravovanie

raňajky, večere za príplatok

Vybavenie izieb

SAT TV, balkón, osobný trezor, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, pripojenie na internet, klimatizácia, telefón,minibar

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých + 2 deti.

Recenzie hotela

Nahrávám...

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Termíny Rakúske CK