Matahari Beach Resort and Spa, Indonézia, Bali, 17.4.2018, Raňajky

Matahari Beach Resort and Spa starstarstarstarstar

Matahari Beach Resort and Spa
Termín:
17.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58585482
od 1 908 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Matahari Beach Resort & Spa
V skratke o hoteli

Veľkolepý rezort uprostred tropického raja spája eleganciu a lokálnu tradíciu. Pri jeho výstavbe boli použité len autentické miestne materiály, z ktorých miestni remeselníci a umelci stvorili s veľkou láskou k detailu jedinečné a neopakovateľné dielo.

Poloha

Na takmer neporušenom severozápade ostrova priamo na tmavej lávovej pláži s jemným pieskom. Pokojné prostredie mimo rušných turistických centier zaručí pohodovú, oddychovú dovolenku. V blízkosti sú početné rybárske dedinky. 

Dĺžka transferu

Medzinárodné letisko Denpasar 130 km, transfer cca 210 min.

Vybavenie

Šport: veľký bazén, detský bazén, fi tnes, tenis, stolný tenis, volejbal, kajaky, kanoe, bicykle, joga, amfi teáter, galéria; za poplatok privátne lekcie jógy, trekking, jazdenie, golf, potápanie (PADI), spa a rôzne aktivity - lekcie varenia, škola tradičných exotických tancov, kurzy maľovania, 18 jamkové golfové ihrisko Bali Handara (cca 60 km, Par 72, garantovaný green fee), vynikajúce potápačské lokality. Spa: dobre vybavené, viackrát ocenené spa v štýle kráľovského vodného paláca so širokou ponukou masáži, wellness a kozmetických procedúr, ďalší masážny pavilón na pláži.

Ubytovanie

Komfortné klimatizované izby zariadené štýlovým dreveným nábytkom, kombinovaná obývačka/spálňa, TV, CD, telefón, trezor, minibar, terasa. Garden View (50 m2), Premium Garden View hlbšie v záhrade, niektoré s výhľadom na more. Deluxe (75 m2) priamo pri pláži, Super Deluxe (100 m2) s veľkou kúpeľňou, veľkou terasou, hneď pri pláži.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, možnosť doplatku na polpenziu a plnú penziu (obedy a večere ako 4-chodové menu). REŠTAURÁCIE Dewi Ramona (indonézske a medzinárodné špeciality), Wayang Bar, Leon Beach Bistro, vínna pivnica. 

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7x ubytovanie s raňajkami, služby česky hovoriaceho delegáta partnerskej CK.

Povinné doplatky

Servisné poplatky cca 330 EUR. Na misete sa platí vstupné vízum (cca 25USD) a odletová taxa (150.000 IDR).Ostatné doplatky

Za 1/1 a iné typy izieb; na vyžiadanie.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy N leteckej spoločnosti Qatar Airways. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.


Silvestrovský termín (9, resp. 12 nocí) s China Airlines.

Oficiálne hodnotenie
*****
Hotel

Veľkolepý rezort uprostred tropického raja spája eleganciu a lokálnu tradíciu. Pri jeho výstavbe boli použité len autentické miestne materiály - drevo, mramor, pieskovec,  kameň a bambus, z ktorých miestni remeselníci a umelci stvorili s veľkou láskou k detailu jedinečné a neopakovateľné dielo v interiéri aj exteriéri tohto výstavného rezortu.

 

 

 

 

 

 

Letisko

Medzinárodné letisko Denpasar 130 km, transfer cca 3,5 h.

 

Poloha

Na takmer neporušenom severozápade ostrova priamo na tmavej lávovej pláži s jemným pieskom. Pokojné prostredie mimo rušných turistických centier zaručí pohodovú, oddychovú dovolenku. V blízkosti sú početné rybárske dedinky.

 

 

Izby

Komfortné klimatizované izby zariadené štýlovým dreveným nábytkom, kombinované obývačka/spálňa, TV, CD, telefón, trezor, minibar, terasa.

 

 

Typy izieb

Garden View (50 m2), Premium Garden view hlbšie v záhrade, niektoré s výhľadom na more. Deluxe izby sú väčšie (75 m2) a ležia priamo pri pláži, Super Deluxe (100 m2) s veľkou kúpeľňou, veľkou terasou, hneď pri pláži a blízko lotosového rybníčka s pavilónom.

 

Šport

Veľký bazén, detský bazén, fitnes, tenis, stolný tenis, bedminton, volejbal, kajaky, kanoe, bicykle, jóga, amfiteáter, galéria; za poplatok privátne lekcie jógy, trekking, jazdenie, golf, potápanie (PADI), spa a rôzne zaujímavé aktivity - lekcie varenia (s možnosťou získania certifikátu), škola tradičných exotických tancov,  kurzy maľovania, 18-jamkové golfové ihrisko Bali Handara (cca 60 km, Par 72, garantovaný green fee), prvotriedne potápačské lokality.

 

Spa

Prvotriedne vybavené, viackrát ocenené spa v štýle kráľovského vodného paláca so širokou ponukou masáži, wellness a kozmetických procedúr, ďalší masážny pavilón na pláži.

 

 

Restauracie

Dewi Ramona (indonézske a medzinárodné špeciality), Wayang Bar, Leon Beach Bistro, vínna pivnica.

 

 

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, možnosť doplatku na polpenziu a plnú penziu (obedy a večere ako 3-chodové menu).

 

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK