Mackenzie Beach - Cyprus - Južný Cyprus - Larnaca

Mackenzie Beach starstarstar

Doprava: -
Letisko: -
Odjazd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Larnaca - transparent 14°C

Termíny

Popis


Názov zájazdu:: Mackenzie Beach Hotel & Apartments
Popis

Príjemný menší hotel v blízkosti známeho soľného jazera situovaný v kľudnom prostredí inak rušného letoviska Larnaka zaujme všetkých, ktorí preferujú relax na pláži počas dňa a nočný život v meste.Poloha:

Hotel je situovaný v blízkosti soľného jazera na okraji strediska Larnaka, ktoré je vyhľadávané hlavne vďaka neutíchajúcemu nočnému životu s množstvom barov, diskoték a reštaurácii. Samotné centrum Larnaky vzdialené len necelé 2 km je však popretkávané aj uličkami s typickými tavernami a obchodíkmi, alebo historickými miestami s múzeami a galériami. Do centra sa môžte pohodlne dotať taxikom, alebo miestnou dopravou. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú 100m od hotela. Medzinárodné letisko v Larnake je od hotela vzdialené 5km a hlavné mesto Nikózia 50 km.Vybavenie:
6-poschodová budova, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén na streche, terasa na slnenie s ležadlami zadarmo, detské ihrisko, 2x do týždňa folklórny večer, herňa, fitnes. Za poplatok: Spa centrum, minigolf, plážový volejbal.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (40m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV/SAT, telefón, apartmány len na vyžiadanie (kuchynský kút s vybavením - chladnička, toastovač, rýchlovarná kanvica, žehliaca doska, žehlička), WiFi, balkón. Za poplatok: trezorStravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Podrobný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatú pláž s kamenistým vstupom do vody oddeľuje od hotela len miestna komunikácia. Ležadlá a slnečníky sú hotelovým hosťou k dispozícii za poplatok. Ponuka vodných športov ako jazda na banáne, alebo paragliding sú taktiež extra spoplatnené.

Mackenzie Beach Hotel & ApartmentsRecenzie hotela

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Termíny Rakúske CK

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné