Mackenzie Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 17.7.2017, Raňajky
Mackenzie Beach
LM
Termín:
17.7.2017 – 24.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:56143397
960 € 739 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu:: Mackenzie Beach Hotel & Apartments
Popis

Príjemný menší hotel v blízkosti známeho soľného jazera situovaný v kľudnom prostredí inak rušného letoviska Larnaka zaujme všetkých, ktorí preferujú relax na pláži počas dňa a nočný život v meste.Poloha:

Hotel je situovaný v blízkosti soľného jazera na okraji strediska Larnaka, ktoré je vyhľadávané hlavne vďaka neutíchajúcemu nočnému životu s množstvom barov, diskoték a reštaurácii. Samotné centrum Larnaky vzdialené len necelé 2 km je však popretkávané aj uličkami s typickými tavernami a obchodíkmi, alebo historickými miestami s múzeami a galériami. Do centra sa môžte pohodlne dotať taxikom, alebo miestnou dopravou. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú 100m od hotela. Medzinárodné letisko v Larnake je od hotela vzdialené 5km a hlavné mesto Nikózia 50 km.Vybavenie:
6-poschodová budova, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén na streche, terasa na slnenie s ležadlami zadarmo, detské ihrisko, 2x do týždňa folklórny večer, herňa, fitnes. Za poplatok: Spa centrum, minigolf, plážový volejbal.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (40m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV/SAT, telefón, apartmány len na vyžiadanie (kuchynský kút s vybavením - chladnička, toastovač, rýchlovarná kanvica, žehliaca doska, žehlička), WiFi, balkón. Za poplatok: trezorStravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Podrobný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatú pláž s kamenistým vstupom do vody oddeľuje od hotela len miestna komunikácia. Ležadlá a slnečníky sú hotelovým hosťou k dispozícii za poplatok. Ponuka vodných športov ako jazda na banáne, alebo paragliding sú taktiež extra spoplatnené.

Mackenzie Beach Hotel & ApartmentsPoznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky pre aktuálne platné ceny:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu, zobrazenú v ponuke. 


2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -5%.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK