Grand Okan - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Grand Okan starstarstarstar

Doprava: letecky
Letisko: Viedeň
Odjazd: -
Strava: Polpenzia
Dnes Počasí v Alanya - transparent 29°C

Termíny

Popis

150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Grand Okan
Prehľad
Poloha:

Hotel ulicou oddelený od jemného piesku na Kleopatrinej pláži. Do centra Alanye je to cca 1 km, hrad Alanya Kalesi je vzdialený asi 2 km cez strmý Castle Road, odkiaľ je nádherný výhľad na Alanyu.Popis:

Tento rodinný hotel je obľúbený u náročnej klienteli. Komplex má celkom 155 izieb, ktoré sú rozložené na viac ako 6 podlažiach a má k dispozícii útulný lobby s recepciou, Wi-Fi v hale, hlavnú reštauráciu s terasou, bary, TV kútik, kaderníctvo a malé kúpele. Vo vonkajšom areáli je slnečná terasa, bazén a bar. Ubytovanie:

Všetky izby sú asi 18 m² veľké a majú sprchovací kút, WC, fén, trezor, satelitný TV, telefón, bezdrôtové pripojenie (bezplatné), klimatizáciu/kúrenie a balkón, dostupné tiež s čiastočným výhľadom na more. Promo izby - cenovo zvýhodnené sa nachádzajú na prízemí alebo na 1. poschodí. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Šport:

Stolný tenis, stolný futbal a šípky; príležitostne večerná zábava. Za poplatok: kúpeľné procedúry vo wellness centre, biliard, sauna, masáže a vodné športové aktivity na pláži od miestnych poskytovateľov. Stravovanie:

Polpenzia - aňajky a večere formou bufetu (občas menu). 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Recenzie hotela

Nahrávám...

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Termíny Rakúske CK