Flamingo Beach - Cyprus - Južný Cyprus - Larnaca

Flamingo Beach starstarstar

Doprava: -
Letisko: -
Odjazd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Larnaca - transparent 14°C

Termíny

Popis


Popis
Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku Larnaka.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus, v letovisku Larnaka. Centrum mesta je vzdialené približne 2 km. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 5 km. Hlavné mesto Nikózia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 50 km.

Vybavenie:
64 izieb, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s Wifi, reštaurácia, bar, panoramatický bazén, terasa na slnenie (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko. Za poplatok: trezor, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, fitnes, mazáže

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 12r., väčšina izieb s bočným výhľadom na more, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, sušič na vlasy, TV, chladnička, telefón, balkón, Wifi, detská postieľka

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10:00 - 23:00). Presný rozpis konceptu obdržíte na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza na známej pláži Makenzie, ocenej modrou vlajkou, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu množstvo reštaurácii, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

Flamingo Beach

Recenzie hotela

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Termíny Rakúske CK

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné